ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Ne burg!!!!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
nickyNumri i postimeve : 155
Age : 24
Location : Gjakove
Points : -5
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Ne burg!!!!!   Thu Aug 28, 2008 6:05 pm

Nje i burgosur po e pye tjetrin,"Per qka t`kan pru k`tu"? "Kurgja, gjykatesi po thot qe edhe

Shteti paska prodhu disa monedha sikur t`mijat" !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosovahacker.bestgoo.com
 
Ne burg!!!!!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Krimet e komunizmit / Bilbil Klosi, gjykatėsi komunist qė dha shekuj burg dhe u mori jetėn qindra antikomunistėve
» Nazim Bllaca u dėnua me 4.5 vjet burg

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: