ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Nuk asht mirė me rrejt :P

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
nickyNumri i postimeve : 155
Age : 24
Location : Gjakove
Points : -5
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Nuk asht mirė me rrejt :P   Thu Aug 28, 2008 6:35 pm

Nuk asht mirė me rrejt, vetem se une i di pes rren shpejt e shpejt per ty :
1.Ti e din qysh i thojin tulit tė bukes kinezisht.
2. Kur i ka mush gjyshi jyt 6 vjeqe, baba i vet ja ka ble ni Nintendo pėr ditėlindje.
3. Qitash je tu lexu me sy te mshelen.
4. Ti je zezak.
5. Ti i ki gjashtė duar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosovahacker.bestgoo.com
 
Nuk asht mirė me rrejt :P
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nuk kemi besuar se ekziston njė organizim kaq i mirė i FFSHGJ-sė dhe i klubeve shqiptare nė Gjermani
» Mirėmengjesi i veēant
» Natėn e mirė!
» Mirėdon Fusha sjell:Nga kujtimet pė Aziz Zhilivoden
» Bardhyl Metaj: "T`ue pas Avnin (Rudaku), ma t`mirė se Mema - Kam me`i hy Vezirit mrena..."!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: