ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Video nga Nana

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 40
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Remember the time   Tue Sep 09, 2008 5:17 pm

Paralajmėrim
Nana nuk i ka tė gjitha kėnget pėr Zotin por nė kohen
kur ėshtė bėrė besimtar i ka bėrė disa kėngė tė mira shumė pėr Zotin.
Kėshtu qė kujdes ēka postoni dhe ēka ndėgjoni.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.bestgoo.com
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 40
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Father   Tue Sep 09, 2008 5:16 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.bestgoo.com
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 40
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Bible in my hand   Tue Sep 09, 2008 5:14 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.bestgoo.com
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 40
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Nana - LONELY   Tue Sep 09, 2008 5:13 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.bestgoo.com
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 40
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Nana - LET IT RAIN   Tue Sep 09, 2008 5:13 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.bestgoo.com
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 40
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Video nga Nana   Tue Sep 09, 2008 5:10 pm

Paralajmėrim
Nana nuk i ka tė gjitha kėnget pėr Zotin por nė kohen kur ėshtė bėrė besimtar i ka bėrė disa kėngė tė mira shumė pėr Zotin. Kėshtu qė kujdes ēka postoni dhe ēka ndėgjoni.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.bestgoo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Video nga Nana   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Video nga Nana
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Libi: Vritet Muamar Gedafi (video)
» Ahmeti: Muhamet Krasniqi me tha "na nxirr nga kėtu se u dogjėm tė gjallė" (Video)
» Ja kush ėshtė Lavdrim Muhaxheri (Foto/Video)
» Pranvera, Arbenit: Bėhu burrė dhe kthema Erionin
» Gjergj Dedaj akuzon Hashim Thacin per arrestim dhe tortur ne kohen e luftės(video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Videoklipe-
Kėrce tek: