ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Kampionati "Euro 2012"

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dr.Yes[aGoN1]

avatar

Numri i postimeve : 201
Age : 24
Location : Gjakova
Points : 13
Registration date : 28/05/2008

MesazhTitulli: Kampionati "Euro 2012"   Sat Sep 20, 2008 11:40 am

Pyet njėra biondinė tjetrėn:
- Ēfarė mendon ti, kush do ta fitojė kampionatin evropian 2012?
- Ma merr mendja Brazili – ia kthen tjetra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kampionati "Euro 2012"
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Labinot Azemi:" Trishtimi im "
» Muhabere Krasniqi me kėngė tė re pėr dėshmorin e kombit "Kjani Bela" - Video
» Kastriot Frashėri: Si paska kohė Greqia pėr "Vorio Epirin"?!
» Shkelzen Gashi: Isa Mulaj: Biografia "e paautorizuar" e disidentit tė pamposhtur dhe tė "xekrravt"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: