ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Dhjetė urdhėresat humor

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 40
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Dhjetė urdhėresat humor   Sun Jun 21, 2009 2:13 pm

Alia edhe Hyrija dy besimtarė takohen rrugės me pastorin e tyre edhe mbasi tė pėrshendeten, Pastori ju thotė spo ju shoh tė vini shpesh nė "Bashkėsi" po vini rallė po vini vetėm pėr festa edhe kur tė vjen naj Amerikan, kisha pas qejf me ju pa kėtė tė Diel, ejani. Alia i pėrgjigjet Pastor na i mbajm krejt dhjetė urdhėresat edhe nuk i thejm asnjėherė, Pastori duke u ēuditur i pyet: Po si ja dilni pėr ti mbajtur? Paj pastor pėrgjigjet Alia me krenari shumė lehtė, Hyrija i mban 6 prej tyre kurse unė 4 tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.bestgoo.com
 
Dhjetė urdhėresat humor
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qamil L. Zekolli:Me rastin e pėrkujtimit tė trembėdhjetėvjetorit tė rėnjes heroike tė Komandantit tė Brigadės 121-"Kumanova" tė UCK-sė, Ismet Jashari dhe 65 dhe Dėshmorėve tė kėsaj Brigade
» Kush janė dhjetė femrat mė tė pushtetshme nė Kosovė?
» Skėnder R. Hoxha: Nė dhjetėvjetorin e Prillit tė Thyer tė Jabllanicės sė Dushkajės
» Azem Syla: Unė urdhėrova vrasjen e Gani Gecit gjatė luftės
» Jotgo Telo:KATĖRMBĖDHJETĖ SUMBULLA DASHURORE (Cikėl lirikash pėr respekt te s. Valentinit).

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: