ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Rekordi i ri, fuēia e naftės arrin nė 135,09 dollarė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 40
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Rekordi i ri, fuēia e naftės arrin nė 135,09 dollarė   Fri Jun 06, 2008 6:47 am

LONDĖR- Fuēia e naftės arriti sot nė 135,09 dollarė nė bursėn e Londrės. Sipas agjencive te huaja te lajmeve, rritja ka ndodhur per disa arsye. “E mbėshtetur edhe nga dyshimet se oferta nuk i pėrgjigjet kėrkesės, ndjenja se prodhimi mbetet i cėnueshėm, ngurrimi i OPEC-ut pėr tė rritur ofertėn si edhe rėnia e dollarit”, citon AFP.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.bestgoo.com
 
Rekordi i ri, fuēia e naftės arrin nė 135,09 dollarė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Puna dhe Gjendja ekonomike-
Kėrce tek: