ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Draft Projekt kushteta e Kosoves

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 40
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Draft Projekt kushteta e Kosoves   Sat Jun 14, 2008 11:13 am

Ketu e keni projekt draftin e kushtetutes sė Kosoves
Themelin e ligjeve ne Kosoves

Kliko ne link per ta shkarkuar
http://www.kushtetutakosoves.info/repository/docs/Kushtetuta.e.Republikes.se.Kosoves.pdf
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.bestgoo.com
 
Draft Projekt kushteta e Kosoves
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare)
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Halit Bogaj: ''Xhemail Abria- pleqnar i Kosovės''
» Xhesika Vula:Tradhtia e shqiprisė ndaj kosoves u vune ne sherbim te jugosllaveve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Lajme-
Kėrce tek: