ForumForum  Portali*Portali*  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Plehi ndihmon

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Pastor
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 286
Age : 40
Location : Gjakova
Points : 15
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Plehi ndihmon   Sat Jun 14, 2008 4:59 pm

Njė mėsues i Biblės ishte duke mesuar femijet rreth krijimit dhe ju thotė: Tash fėmije pergjigjuni kesaj pyetje? Kush mundet tė mė tregoj ēka e bėn lulen tė rritet nga fara e lules. " Zoti e bėn"njėri pėrgjigjet por kur ti qet pak pleh edhe plehi ndihmon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://misionikosova.bestgoo.com
 
Plehi ndihmon
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Jeta pėrditė :: Humor i pastėr-
Kėrce tek: